Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Air show w Świdniku w 2018: Dwa dni pokazów [co będzie się działo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 listopada 2017 r. o 14:00 Powrót do artykułu
Jak ma być Jacek MALINKA to pokazy na pewno się odbędą :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trza będzie się wybrać jak bilety będą po znośnej cenie. Lubie takie imprezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swietny news. Warto skoordynować z imprezą w Depultyczach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w nazwie lotniska jest literka Ś ja nie widzę tamtej literki tak że to chyba nie jest lotnisko na tej wsi on nazwie na Ś . Pozdrowienia z Łęcznej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby zmniejszyć zazdrość mieszkańców łęcznej proponuję władzom "miasta" zorganizowanie własnych imprez kulturalnych. Najlepiej wynikających z tradycji "miasta" np. Trójskok w gnój czy rzut kilofem nad stodołą. W końcu łęczniacy nie gęsi i swoje pasje mają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Świdniku od urodzenia. Moje zainteresowanie polityką ograniczało się do tej pory, do chodzenia na wybory. Obserwuje to co się dzieje w moim mieście i muszę powiedzieć, że jest mi wstyd za tych u władzy. Do tej pory nie wiedziałam co to powiat, kim jest starosta i że tam jest jakaś rada czyli grupa ludzi którzy spotykają się raz na jakiś czas i debatują nad sprawami, które nas dotyczą. Zwyczajnie głosowałam bo taką kartę do głosowania otrzymywałam. Rozumiem, że tak chciała większość, z teraz powiatem rządząc Ci którzy od lat dobijali się do gabinetów. Musimy wszyscy to uszanować. Lecz na Boga czy wypełnianie obowiązków względem nas mieszkańców, suwerena polega na obrzucaniu błotem drugich. Pełno wyzwisk, inwektywów, obelg. Język naszych polityków przenika wzajemna wrogość i nienawiść. Panów i niestety Panie również ogarnęła bezmyślna agresja nawet  do zwykłych ludzi. Nie można zapytać, nie można mieć innego zdania bo od razu, "jesteś z nimi i przeciwko nam". Mnie nie interesuje czy coś robi miasto czy powiat, PO czy PiS, dla mnie jest ważne, że coś się dzieje. Proszę, w imieniu swoim jak też zwykłych niepolitycznych mieszkańców Świdnika o zakończenie tej bezmyślnej walki polityków. Proszę Panów Osinę, Białowąsa i Kołodziejczyka o to, żeby zatrzymali hejt i poniżanie jakiego dopuszczają się ich koleżanki i koledzy. Nie mówię tu tylko o Panach Sadło, Łasak, Zalewski ale także o pozostałych członkach Świdnik Wspólna Sprawa. Nie potrzebujemy ciągłego przypominania, że wybory już za rok. Wiemy o tym. Wiemy też jak i za co i komu powinniśmy podziękować. To od nas zależy czy Panom Jaksonowi, Piotrowiczowi, Reszce, Pejowi, Mańce, Królowi podziękujemy. Ja tak jak i większość, już w tej chwil mam dość polityki a co dopiero będzie się działo w przyszłym roku? Może postawimy wam jakąś mate na placu i tam będziecie się wzajemnie okładać po głowach a ten kto wygra będzie burmistrzem. Panie i Panowie nie dajmy się zwariować. Jako politycy róbcie swoje, nie rozliczajcie się nawzajem, suweren Was rozliczy. Tylko nie traktujcie ludzi jak idiotów, bo my tego nie lubimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO PIS - BRAWO MON! Nareszcie coś sensownego na lotnisku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie publiczność podczas pokazów nie będzie oślepiana przez słońce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętacie kiedy oblatywano śmigłowiec PZL W-3 Sokół ? To juz przeszło 38 lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Poseł Soboń jest świetnym organizatorem, idealny kandydat na burmistrza Świdnika. Czas na dobrą zmianę.
 twitera, zabierajcie sobie tego oszołoma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do" kocham swoje miasto" Popieram Cie w 100% ,co sie obecnie dzieje to paranoja kompletna, nie chodzi o to, ze ktos merytorycznie ma racje ,ale o to zeby komus ,kto nie jest z nami dokopac, ublizyc, oskarzyc . I nie chodzi tutaj o dobro wspolne, tylko o zasciankowe, partyjne interesy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
styl... raczej słaby, ale w jednym masz racje. Trudno jest przebić samego siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie jest szansa na stworzenie cyklicznej imprezy na poziomie. To co było dotychczas... no cóż, lepiej nie komentowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Damian! Po Depułtyczach przyszedł czas na długo oczekiwany Świdnik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postuluję jak najwięcej staroci z II WŚ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokąd w tym czasie będą przekierowane loty rozkładowe z i do PLL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lucek napisał:
Dokąd w tym czasie będą przekierowane loty rozkładowe z i do PLL?
 no problem, kilka samolotów w ciągu dnia to żadne utrudnienie. fajny widok , jak A320 czeka na kołowanie i przepuszcza malutką cessnę lecącą w poprzek pasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jacek MAINKA", a nie - "Malinka". Malinka za przygotowanie Pani Agnieszki do napisania tekstu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wrzucić imprezę w kalendarz AIR RACE Red Bulla - mieliście w końcu klan akrobatów - Kasperków onegdaj w Świdniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy będzie można przylecieć na pokazy samolotem, zamiast przyjeżdżać samochodem ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...